آیکون خبرنامه

Tell

  88601988 -021

ایستا تحکیم پارت (ایزوتک)

شرکت ایزوتک با هدف مشاوره، تولید، تأمین و خدمات اجرایی صنایع تونل سازی، معدن کاری و شیمیایی ساختمان از سال 1383 شروع به فعالیت نمود. این شرکت از ابتدای تأسیس، تولید داخلی مبتنی بر طرح های دانش بنیان را با بکارگیری مهندسین و مشاوران با استعداد ایرانی، سرلوحه کار خود قرار داده و مفتخر است با ارائه تولیدات مطلوب و با کیفیت داخلی، بخشی از نیاز صنعت کشور را مرتفع سازد. فعالیت های حوزه شیمیایی ساختمان شرکت ایزوتک فعالیت های حوزه شیمیایی ساختمان را با تأمین و تولید انواع چسب های ساختمانی، پوشش سفید بام، خودتراز، کفپوش های اپوکسی و … آغاز نمود و مفتخر است هم اکنون تولید کلیه این محصولات را بومی ساخته و با تکیه بر دانش متخصّصین ایرانی، محصولات شیمیایی ساختمان را با کیفیت مطلوب و همپای محصولات خارجی ارائه نماید. فعالیت های تونلی و سدسازی فعالیت های تونلی و سدسازی شرکت ایزوتک شامل تأمین تجهیزات آب بندی، تحکیم و نگهداری سدها و تونل ها و همچنین اجرا و پشتیبانی بسیاری از پروژه های سدسازی و تونلی کشور از جمله آب بندی و ترمیم سدهای سیمره، سیاه بیشه، کارون4 و… و بسیاری از تونل های قطار شهری و انتقال آب کشور می باشد. فعالیت های معدنی فعالیت های معدنی شرکت ایزوتک شامل آموزش، اجرا و پشتیبانی در حوزه بولتینگ، تحکیم و نگهداری معادن به روش مکانیزه و همچنین تأمین تجهیزات و قطعات مورد نیاز این فعالیت ها می باشد.از جمله تأمین تجهیزات مورد نیاز معادن ذغال سنگ پروده طبس، منگنز ونارچ قم و کرومیت بندرعباس و … به عهده این شرکت می باشد.
اطلاعات پایه

ایستا تحکیم پارت (ایزوتک)

محصولات شیمیایی ساختمان,سیستم های بولتینگ و نیلینگ,تجهیزات کاشت میلگرد,تجهیزات تحکیم و پیش تحکیم,افزودنی های بتن,ماستیک ها,آب بندسازی و ترمیم بتن,تجهیزات تزریق فوم و رزین
شرکت ایزوتک با دارا بودن نیــروهای متخصص و مجـــرب با هدف مشاوره، تامین مـــواد، تولید، خدمات اجــــرایی، پیاده سازی مهندسی معکوس و ارائه راهـکارهای فنی در امور آب بنـــــدی، تحکیــــم و غیره و همچنین کاربرد در صنایع تونل سازی، معدن کاری و شیمیایی ساختمان ارائه دهنده خدمات می باشد. همچنین این شـرکت با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید محصولات و اخذ نشان استاندارد ایران توانسته بخشی از نیازهای کشور را مرتفع سازد.

اتوبان آزادگان، احمــــــدآبادمستوفی، حسن آباد خالصه، انتهای کوی افسران، خیابان احسانی راد، صـــد متر بعداز بلوار فیلور، شرکت ایستا تحکیم پارت (سهامی خاص)

http://isotechpart.ir

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس:تهران،ونک،خیابان ملاصدرا,خیابان شیرازجنوبی،کوچه اتحاد

پلاک 10،طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) :  88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir

۱۴۲ نفر
۳,۲۰۳,۶۴۷ نفر
۸۲۴ نفر
۲۱,۲۶۸ نفر
map